Időszerű hirdetések

Krisztus feltámadt, valóban feltámadt, alleluja!

Újra eljött a személyi jövedelemadó bevallásának időszaka, amely egyben lehetővé teszi, hogy rendelkezhessünk személyi jövedelemadónk 1+1%-áról. Ennek keretében a Magyar Katolikus Egyház javára a 0011 technikai számon lehet rendelkezni.

A civil szervezeteknek adható 1%-ról való rendelkezés esetében a Csobánkai Walper István alapítvány kéri támogatásukat. Az Alapítvány a rendelkezésére álló összegből többek közt a Szent Anna Cserkészcsapat, a templom kórusa és az egyházközség ifjúsági programjait, tevékenységét is segíti, és egyben megköszöni a
tavalyi évben, a rendelkezések alapján nyújtott
180812 Ft támogatásukat.

Kérjük, hogy rendelkezésüket a 18680274-1-13 adószámra tegyék meg.

Akik esetleg nem tudták még elvégezni a húsvéti gyónásukat, azok csütörtökön és szombaton, a szentmisék előtt fél órával megtehetik.

Kórusunk szeretettel osztja meg minden érdeklődővel a 2024 húsvéti énekeinek felvételeit. Reméljük, hogy újrahallgatásukkal - még a húsvéti időszakban - lelki örömet tudunk adni az arra vágyóknak:

"Imádkozzátok mindennap a Rózsafüzért!"

/Fatima, 1917 november 13./

Május 12-én, vasárnap este Pomázon, az esti 6 órai szentmise után gyertyás "fatimai" körmenet lesz a Szűzanya tiszteletére.

Sokan ismerik közülünk Gabriella nővért, a Segítő nővérek rendtársát, aki május 12-én ünnepli a 80. születésnapját. Ez alkalomból rendtársai kihozzák őt az idősek otthonából Csobánkára, és itt vesz majd részt a 11 órai szentmisén.

Anyák napja

2024.05.05

Május 5-én, vasárnap ünnepeljük az édesanyákat. Várunk minden szívében vagy természetben édesanyává vált testvérünket, hogy egy szál virággal köszönthessük őket a 11-órai szentmisén.

Pápai imaszándék a hónapban

A szerzetesek és a papnövendékek képzéséért

Imádkozzunk, hogy a szerzetes nők és férfiak, valamint a papnövendékek emberi, lelkipásztori, spirituális és közösségi képzésük révén erősödjenek személyes hivatásukban, és ezáltal az evangélium hiteles tanúivá váljanak.