Mindszenty-zarándoklat Magyarországért

2024.05.04

Az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye idén is szeretettel hív bennünket a hagyományos esztergomi zarándokmisére. Harminc éve kezdődött Mindszenty bíboros szenttéavatási eljárása. Öt éve Isten Tiszteletreméltó Szolgájának nevezhetjük őt, amióta Ferenc pápa hivatalosan is elismerte az életszentségét. Esztergomi sírja fölött imádkozzunk együtt egyházunkért, hazánkért és a hitvalló bíboros mielőbbi boldoggá avatásáért.

Időpont: 2024. május 4. 10:30

Helyszín: Esztergomi Prímási Bazilika

A szentmisét bemutatja: Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek és a magyar katolikus püspöki kar tagjai.

A szentbeszédet tartja: Martos Levente Balázs c. püspök, a Magyarországi Mindszenty Alapítvány kuratóriumi tagja.

További információk:+36-1-445-1548