Szent Anna napi templombúcsú

2024.07.28

Az idei szent Anna napi templombúcsúnk július 28-án, vasárnap lesz 11 órakor. Kérjük, hogy a padsor végénél kihelyezett ládában elhelyezett adományaikkal támogassák templomunk búcsújának virágdíszítését!

28-án, vasárnap a plébánia kert berendezésére, sátrak, padok, asztalok elrendezésére reggel 9 órakor kerül sor, ennek szervezője Kéri János. Ő is várja a segítőket.

Várjuk azok jelentkezését is, akik a sütemények fogadásában, innivalók, leveses tálak, sütemények szervírozásában, majd a rendezvény végén a maradványok, szemetek összeszedésében, padok és asztalok valamint sátrak bontásában, összepakolásában segíteni tudnak.

Kérjük, hogy az előző éviekhez hasonlóan egy-egy tepsi süteménnyel segítsék a rendezvényt, akik tudják - akik hoznak, legkésőbb fél 11-ig adják be a plébániára.

Minden segítő, közreműködő munkáját, testvéri szolgálatát előre is köszönjük. A búcsú szentmise után szeretettel várunk mindenkit a már hagyományos templomkerti bográcsgulyás ebédre.

A szentmise után szeretettel várunk mindenkit a már hagyományos templomkerti bográcsgulyás ebédre.

Frissítve: 2024.10.17.